KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13464017

nr 1346 4017

Oidentifierad konstnär. Skånegård. Signerad. Olja på pannå, 17x38 cm

Utrop:

300 kr

Såld:

150 kr

måndag 7 september 2020
kl 18:14:26

3/9 22:03:02 1      100 kr
5/9 15:24:55 2      Vinnande bud